برآورد هزینه

مشتریان محترم ، پژوهشگران و دانشجویان عزیز، لازم به ذکر است که انجام پروژه‌های آماری و پژوهشی نیاز به علم و تجربه کافی است تا به بهترین شکل ممکن نیاز‌های علمی شما برطرف شود پس هر کسی که ادعا کند با هزینه کمتر پروژه شما را انجام می‌دهد دلیل بر به بدرستی انجام شدن پروژه شما نیست همچنین شما باید هزینه اضافه و زمان خود را دوباره برای انجام صحیح آن صرف کنید پس بهتر است در قدم اول پروژه خود را به شرکت مناسب و با تجربه کافی بسپارید تا در هر شرایطی، با اطمینان کامل به نتیجه مورد نظر خود برسید.
شرکت تحلیلگران شمال با داشتن افراد مجرب و با تجربه و با مدارک کارشناس ارشد و دکترا و سابقه ۵ ساله در پژوهش‌های علمی بهترین انتخاب شما خواهد بود.

عوامل موثر بر برآورد هزینه

عوامل موثر بر قیمت بر اساس این نکات برآورد می‌شوند:

 1. تعداد فرضیات تحقیق
 2. حجم نمونه
 3. تعداد سوالات پرسشنامه
 4.  تعداد و نوع آزمون آماری 

استفاده شده در تحلیل آماری محاسبه می‌شود.
شما می‌توانید برای اطلاع دقیق از هزینه و مشاوره رایگان قبل از سفارش پروژه فرم زیر را پر کرده و ارسال نمایید یا با شماره ۰۹۱۱۷۸۸۰۳۰۷  ارتباط برقرار کنید یا برای تخمین قیمت از لیست قیمت‌های زیر دیدن بفرمایید، مدت زمان بررسی و تخمین هزینه یک روز کاری خواهد بود.

شرایط ارائه تحلیل آماری به مشتریان گرامی

 

 1. بعد از توافق قمیت بین شرکت تحلیلگران شمال و کارفرما، پیش‌فاکتور اولیه برای مشتری مورد نظر ارسال خواهد شد و کار تحلیل آماری آغاز می‌شود.
 2. قیمت‌های اعلام شده براساس ارائه کامل تجزیه و تحلیل می‌باشد که شامل شرح و توزیح کامل نرم افزار و استنباط آن می‌باشد و بصورت یک فایل ورد در اختیارتان قرار می‌گیرد.
 3. بعد از پرداخت نیمی از هزینه تحلیل آماری اولیه، در اختیارتان قرار میگیرد و براحتی می‌توانید نتایج را بررسی کرده و حتی برای درستی مراحل کار، از استاد راهنما خود مشورت بگیرید.
 4. تحلیل های توصیفی، نمودارها و جداول نیز ارائه میگردد.
 5. فایل کامل بعد از تسویه حساب در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
 6. بعد از تکمیل پروژه و تحویل به کارفرما در صورت نیاز به ویرایش و اضافه کردن نمودار یا آزمون‌های جدید دیگر که در توافق بین تیم تحلیلگران شمال و کارفرما بیان نشده بود باید هزینه مشاوره و تغییر را جداگانه بر اساس نیاز پرداخت کنند.
 7. لازم به ذکر است هزینه مشاوره تلفنی به ازای هر نیم ساعت ۳۵ هزار تومان است.

راه های ارتباطی برای سفارش تحلیل آماری

شما می‌توانید از طریق سه روش با شرکت تحلیلگران شمال ارتباط برقرار کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

پیام رسان‌ها

ارسال پیام از طریق واتس آپ، تلگرام و اسکایپ و بیان سفارش و موضوعات خود همچنین می‌توانید از این راه‌های ارتباطی به راحتی پرسشنامه، مقالات، پروپوزال و ... ارسال نمایید . ابتدا شماره ۰۹۱۱۷۸۸۰۳۰۷ را در لیست مخاطبین گوشی خود ذخیره کرده و بعد براحتی ما ارتباط برقرار کنید.

ارسال فرم آنلاین درخواست

شما میتوانید فرم مربوطه را پر و فایل های مورد نیاز مثل پرسشنامه و مقاله یا داده ها و ... ارسال نمایید. همکاران ما درخواست شمارا بررسی کرده و با ایمیلی که در فرم ذکر کرده اید نتایج و زمان مورد نیاز و هزینه را به شما اعلام میکنند.برای سفارش از طریق فرم زیر اقدام کنید. ( در شرایط فعلی پاسخگو از طریق ارسال فرم نیستیم لطفا فقط از طریق شماره همراه اقدام کنید. )

ارسال ایمیل

شما از طریق ایمیل می‌توانید فایل های مورد نیاز را از طریق کامپیوتر و لپتاپ ارسال نمایید و درخواست خود را برای ما ارسال کنید. آدرس ایمیل ما ghasemi.dariush@yahoo.com میباشد. همکاران ما درخواست را بررسی کرده و قیمت و زمان انجام تحلیل را طی پاسخ به ایمیلی که ارسال کرده اید یا راه ارتباطی که خود بیان میکنید، به شما اعلام خواهند نمود.( در شرایط فعلی پاسخگو از طریق ارسال ایمیل نیستیم لطفا فقط از طریق شماره همراه اقدام کنید. )

هشدار

در سفارش تحلیل آماری باید فایل های مورد نیاز حتما  ارسال شود مثل داده ها ،  مقاله بیس ،  پروپورال و شرح کامل مسئله  … تا همکاران ما بصورت دقیق مستندات  ارسالی شما را مورد بررسی قرار دهند تا برآورد هزینه و زمان مورد نیاز برای انجام پروژه دقیق اعلام گردد.

راه‌های پیگیری سفارش تحلیل آماری

در صورت نیاز به ارتباط با همکاران ما به جهت بررسی روند کار می‌توانید به شماره ۰۹۱۱۷۸۸۰۳۰۷ پیام دهید یا در تلگرام واتساپ پیغام بگذارید نیاز به تماس تلفنی نیست.

تعرفه های انجام آزمون های مختلف آماری به شرح زیر می باشد :

هزینه نهایی به ازای تعداد آماره‌ها و آزمون‌های استفاده شده در تحلیل محاسبه میشوند.

تماس با ما


  نام مقاله یا پایان نامه
  مقطع و رشته تحصیلی
  تلفن همراه
  تلفن همرا دارای واتساپ یا تلگرام
  آیا داده‌ها مرتب شده و به تف کیک متغییرها است؟درباره داده‌ها توزیح دهید
  خدمات آماری مورد نیازی که از ما انتظار دارید؟

  آپلود فایلهای مورد نیاز برای انجام تحلیل (فصل سوم پایان نامه، فایل داده ها، فرضیات، پروپوزال، مقاله، نمونه تحلیل موجود و …)
  فایل اول
  فایل دوم
  فایل سوم